Sun
Korisnik Lozinka
Početna strana | Homepage
FAKULTET
O Fakultetu. Dekanat. Katedre. Biblioteka. Informacioni sistem.
STUDIJE
Osnovne i master akademske studije. Doktorske studije. Studije po ranijim programima. Erasmus Mundus.
ISTRAŽIVANJE I USLUGE
Istraživanja. Zavod. Laboratorije. Centri. Atestiranje vozila.
UPIS NA MFN
DOKUMENTI
Javne nabavke Mašinskog fakulteta. NN veća. Savet MFN. Sindikat. Tela. Akta. Formulari. Akreditacija MFN. Stručna predavanja.
ŽIVOT NA MFN
Oglasne table. Osoblje MFN. Studenti. Alumni. Lične prezentacije. Hol MFN.
NA SERVERIMA MFN
WebMAIL. ICIT. Prisma. Konferencije. Projekti. Partneri MF. Publikacije MF.
Adresa i telefoni. Telefonski imenik.

>> PRETRAGA

Magazin studenata MFN

Početna strana  > Vesti > Arhiva vesti iz 2008. godine > Konkurs za DAAD stipendije za letnje kurseve nemačkog jezika
Konkurs za DAAD stipendije za letnje kurseve nemačkog jezika
04.04.2008
Nemačka služba za akademsku razmenu (DAAD) objavila je konkurs za dodelu dodatnih stipendija za višenedeljne kurseve jezika u Nemačkoj u julu i avgustu 2008.

Na konkurs se mogu prijaviti studenti posle 2. godine studija, apsolventi i oni koji su nedavno završili studije sa visokim prosekom ocena tokom studija.

Rok za prijavu je 6. maj 2008. godine (datum prispeća dokumenata koji se šalju poštom u nemačku ambasadu u Beogradu).

Dodatne informacije možete pronaći na sajtu organizacije DAAD:

www.daad.de/serbien-hsk i

www.daad.de/serbien-isk

ili se možete obratiti Judith Herzig, DAAD lektorki u Novom Sadu, Mejl: judith.herzig@gmx.de, Filozofski fakultet (Dr Zorana Đinđića 2), Odsek za germanistiku (kabinet 101, II sprat) u terminima za konsultacije: utorkom 16.00-17.30 i sredom od 11.00-12.30.

VAŽNO: Za prijavljivanje na konkurs je neophodno DAAD uverenje o poznavanju nemačkog jezika, koji se može dobiti posle testiranja. Termini za testiranje su: utorak, 15. 04. i utorak, 22. 04. 2008. god. sa početkom u 19 časova, u prostoriji br. 58 na drugom spratu, na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu.

Svi studenti koji bi želeli da polažu DAAD test u ovim terminima, moraju se prijaviti elektronskim putem na adresu judith.herzig@gmx.de