Sun
Korisnik Lozinka
Početna strana | Homepage
FAKULTET
O Fakultetu. Dekanat. Katedre. Biblioteka. Informacioni sistem.
STUDIJE
Osnovne i master akademske studije. Doktorske studije. Studije po ranijim programima. Erasmus Mundus.
ISTRAŽIVANJE I USLUGE
Istraživanja. Zavod. Laboratorije. Centri. Atestiranje vozila.
UPIS NA MFN
DOKUMENTI
Javne nabavke Mašinskog fakulteta. NN veća. Savet MFN. Sindikat. Tela. Akta. Formulari. Akreditacija MFN. Stručna predavanja.
ŽIVOT NA MFN
Oglasne table. Osoblje MFN. Studenti. Alumni. Lične prezentacije. Hol MFN.
NA SERVERIMA MFN
WebMAIL. ICIT. Prisma. Konferencije. Projekti. Partneri MF. Publikacije MF.
Adresa i telefoni. Telefonski imenik.

>> PRETRAGA

Magazin studenata MFN

Početna strana  > Vesti > Arhiva vesti iz 2008. godine
Arhiva vesti iz 2008. godine

Prezentacija firme ICM Electronics na Mašinskom fakultetu u Nišu
Firma ICM Electronics održaće prezentaciju firme u oblasti robotike u petak, 29.5.2009. godine u 12 časova . Prezentacija će se održati u Velikoj sali na VI spratu Fakulteta.
Konkurs za dodelu Trimovih nagrada za istraživanje 2009.
Kompanija Trimo i ove godine raspisuje konkurs za dodelu Trimovih nagrada za istraživanje 2009. Kandidati na konkurs mogu da se prijave najkasnije do 16. februara 2009.
Poseta studenata MFN 39. međunarodnom kongresu KGH
Dana 04.12.2008. godine organizovana je stručna poseta studenata profila Energetike trideset i devetom po redu međunarodnom kongresu o klimatizaciji, grejanju i hlađenju
Predstavljanje francuskog visokoobrazovnog sistema
Rukovodilac kancelarije programa CampusFrance (Francuski kulturni centar) će održati predavanje u petak, 5.12.2008. godine u Velikoj sali Univerziteta sa početkom u 14 časova
Priznanje Univerziteta Cankaya u Ankari profesoru MFN
Turski Cankaya Univerzitet dodelio je profesorki MFN dr Katici Hedrih priznanje za visoko vredan doprinos 3. IFAC FDA skupu koji je održan u Novembru 2008. u Ankari.
Promocija SCIndeksa: Srpskog citatnog indeksa u Nišu
U suorganizaciju Univerziteta u Nišu i Mašinskog fakulteta u Nišu u četvrtak 13.11.2008.god. u 13.30h u Velikoj sali Univerziteta u Nišu biće promovisan SCIndeks: Srpski citatni indeks.
Postavljen novi sajt sportskog društva studenata MFN
Na server Fakulteta postavljen je sajt Sportskog društva studenata MFN, na kome se mogu naći razne informacije o samom društvu i sportskim rezultatima studenata Fakulteta.
Godišnji konkurs za Fulbright Visiting Scholar Program
Ambasada Sjedinjenih Američkih Država u Beogradu ponovo objavljuje godišnji konkurs za Fulbright Visiting Scholar Program za 2009/2010. školsku godinu za građane Srbije.
Kurs za pisanje uspešnih predloga projekata za FP7
Sektor za međunarodnu saradnju Ministarstva za nauku i tehnološki razvoj održaće kurs 28.10.2008. godine na Univerzitetu u Nišu u sali broj 8 sa početkom u 10,00 časova.
Svečana sednica NNV povodom odlaska profesora u penziju
Svečana sednica NNV povodom odlaska u penziju uvaženih profesora Lj. Ćojbašić i S. Lakovića održaće se 21.10.2008. godine u sali na VI spratu Fakulteta, sa početkom u 13h.

1 2 3 4 5 NAREDNA STRANA