Kontakt

Sve vesti...

Poraz fudbalera u finalu

Postavljeno:27 Dec 2009 Postavio: Preds. Sportskog drustva
Bila je to zaista ''tvrda '' utakmica, u kojoj je rezultat lako mogao biti obrnut... Meč dva ravnopravna rivala sjajno su otvorili mašinci, imali par sjajnih prilika, ali lopta u tim momentima jednostavno nije htela u mrežu... Bar ne u tu!!! Nakon tri promašene šanse mašinaca, usledio je hladan tuš.... Svojim prvim udarcem na meču, popularni DIF-ovci uspeli da dodju do prednosti... 1:0 Ovim rezultatom se i otišlo na odmor... U nastavku još zanimljiviji meč.... I pored vidne inicijative mašinaca, ekipa FSFV dolazi do poluprilike iz koje nizom srećnih okolnosti povećava svoju prednost.... 2:0 Crevno - beli još se nisu predali.... Nastavljaju sa sjajnom igrom i uspevaju da smanje razliku na 2:1... Od tog momenta na terenu nastaje pravo bojno polje... Prštalo je na sve strane.... Požrtvovana igra, mnoštvo čvrsih startova i ne bas prijatna igra za oko, odlikovali su nastavak meča.... Na 4 minuta do kraja, ekipa Mašinskog fakulteta odlučuje se na radikalan potez.... Iz igre izlazi golman Jovanović, a u nastavku se igra sa svih 5 igrača u polju.... To mašincima donosi priliku za izjednačenje: usledio je sjajan šut sa 10ak metara, lopta daleko od golmana, ali se mreža nije zatresla.... Ali, jeste prečka, i to silovito... Nakon ovog promašaja, ekipa FSFV uspeva da organizuje kontru iz koje loptu smešta u nebranjenu mrežu mašinaca... 3:1 KRAJ !!! Sve čestitke fudbalerima Mašinskog fakulteta na postignutom rezultatu... Dodela pehara obaviće se u ponedeljak 28.12.2009. godine u 10h u klubu PMF-a uz svečani prijem takmičara!!!